Overlay!

2019 - SkierCon.pl
Kontakt

Cech Fantastyki „SkierCon”

ul. Mszczonowska 25/3
96-100 Skierniewice
NIP: 836-185-99-43
KRS: 0000548834
e-mail: kontakt@skiercon.pl

FACEBOOK:
SkierCon - https://www.facebook.com/SkierCon/
Cech Fantastyki „SkierCon” - https://www.facebook.com/cech.fantastyki.skiercon/

Zarząd
Prezes - Anna ‘Chilli’ Traut-Seliga
chilli@skiercon.pl
Wiceprezes - Iga Radomska
iga@skiercon.pl
Wiceprezes - Dominika ‘Raven’ Szymańska
raven@skiercon.pl
Wiceprezes - Michał ‘MichalizoR’ Oziębły
michalizor@skiercon.pl
Wiceprezes - Jędrzej ‘Luniak’ Flak
luniak@skiercon.pl
Skarbnik - Michał ‘Thorin’ Tartanus
thorin@skiercon.pl
Sekretarz - Magda ‘Vinga’ Włochacz
vinga@skiercon.pl