Overlay!

2019 - SkierCon.pl

Konkurs Cosplay "OSkier" - Zgłoś się


źródło referencyjne – grafika przedstawiającą oryginalną postać (plakat, ilustracja, kadr z komiksu, screen z filmu / gry, fanart, czy własną grafikę etc.)
Błąd:
Wgrano plik:
docięty do czasu prezentacji podkład muzyczny w formacie mp3 (lub, jeśli uczestnik przewiduje również video, wówczas w formacie mp4). Prezentacja nie może trwać powyżej 2 minut w przypadku występów solowych; powyżej 2 i pół minuty w przypadku występów 2- osobowych; powyżej 3 minut w przypadku występów grupowych zawierających więcej niż 2 osoby
Błąd:
Wgrano plik:
-Czy strój jest wykonany samodzielnie, przez osoby trzecie czy kupiony? -Czy strój brał udział w innych konkursach cosplay? Jeśli tak, to w jakich? -Opisz sposób jego technicznego wykonania, zmian względem oryginału, elementów wykonanych własnoręcznie / zakupionych.
Czy masz już na swoim koncie udział w konkursach cosplay na SkierConie, albo na innych konwentach?
W przypadku więcej niż jednego uczestnika w występie należy podać informacje potrzebne do ich ocenienia, a mianowicie punkty 1, 2, 5, 8, 9, 11. Pozostałe informacje zawarte w punktach 3, 4, 6 są dobrowolne.
krótki opis stanowiący wstęp przed występem, który wprowadzi zarówno jury jak i widownię w występ sceniczny (max 150 znaków)

* pola oznaczone wiazdką są wymagane.

Regulamin