CZAS, MIEJSCE, BILETY

FANTASTYCZNE SERCE LATA BIJE W SKIERNIEWICACH!

Przez sześć lat był czas przywyknąć, że w drugiej połowie lipca czasoprzestrzeń się zakrzywia i nagle mamy SkierCon! Jest to czas oddawania się swoim pasjom, poznawania interesujących ludzi, świetnej zabawy i permanentnego niewyspania. To prawdziwe święto fantastyki i jej miłośników. Każdy pasjonat w stopniu ucznia, czeladnika, czy mistrza znajdzie tu coś dla siebie.

W ostatni weekend, 27-29 lipca, zapraszamy Was na konwent fantastyki SkierCon. Od godziny 16:00 w piątek do 18:00 w niedzielę czeka na Was tona Fantastycznych atrakcji.

Konwent odbędzie się na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach – ul. Batorego 64, budynki E i F.

Do Waszej dyspozycji będą dwa budynki zabytkowego zespołu koszarowego, a w nich kilkanaście sal prelekcyjnych, dwie aule na największe atrakcje, sale warsztatowe, gralnia, sale turniejów komputerowych i planszowych, bufet, sleep-roomy i oczywiście masa miejsca na świeżym powietrzu.

Na terenie PWSZ znajduje się ogromny parking (uprzedzamy, jest zamykany na noc, więc w godzinach 23:00-6:00 trzeba prosić ochronę o otworzenie bramy). Dla uczestników dostępne będą dodatkowe … PRYSZNICE! Tak tak, w tym roku będą dodatkowe, przenośne kabiny prysznicowe, żeby nie trzeba było biegać na orliki. W tym jeden prysznic będzie bardzo wyjątkowy, bo permakulturowy!

Klasycznie konwentowo zapraszamy do sleep-roomów – 4 klasy są wyposażone w kilka materacy. A amatorów campingu zachęcamy do skorzystania z pola namiotowego zlokalizowanego za budynkiem E, w którym odbywa się konwent.

Dla wszystkich uczestników konwentu, za okazaniem biletu [click], transport komunikacją miejską w dniach 27-29 lipca 2018 roku jest darmowy.
Od razu uprzedzamy - to są Skierniewice, wakacje i weekend, więc autobusy niestety nie kursują co 10 minut. Poniżej przedstawiamy Wam godziny odjazdu autobusów na trasie Dworzec - Konwent. Pełne rozkłady jazdy znajdziecie na http://www.mzkskierniewice.pl/

BILETY

Akredytacja za pełne trzy dni konwentu: 20,00 zł

Akredytacja na samą niedzielę: 10,00 zł

Nie ma możliwości wykupienia akredytacji na samą sobotę lub na sam piątek.

Zniżki:

Za każdą 1h punktu programu: 10,00 zł >>zgłoś punkt programu<<

Za każde 3h SZOPPowania: 10,00 zł >>zostań SZOPPem<<

Dzieci do lat 10 wchodzą na konwent za darmo! Przypominamy o obowiązkowym pobraniu identyfikatora przy wejściu!

Dzieci do 12 roku życia muszą przebywać na terenie konwentu pod opieką osoby dorosłej. Osoby w wieku 12-16 lat, pozostające bez opieki rodziców, mogą zakupić bilet po okazaniu pisemnej zgody na uczestnictwo, podpisanej przez opiekuna prawnego. Wzór zgody znajdziecie TUTAJ.

Osoby, które otrzymały zaproszenia na konwent, mogą wymienić je na identyfikator w akredytacji.