Overlay!

 

Czas i miejsce

FANTASTYCZNE SERCE LATA BIJE W SKIERNIEWICACH!

Przez ostatnie lata był czas przywyknąć, że w drugiej połowie lipca czasoprzestrzeń się zakrzywia i nagle mamy SkierCon! Jest to czas oddawania się swoim pasjom, poznawania interesujących ludzi, świetnej zabawy i permanentnego niewyspania. To prawdziwe święto fantastyki i jej miłośników. Każdy pasjonat w stopniu ucznia, czeladnika, czy mistrza znajdzie tu coś dla siebie.

W ostatni weekend, 24-26 lipca 2020 roku, zapraszamy Was na konwent fantastyki SkierCon. Od godziny 16:00 w piątek do 18:00 w niedzielę czeka na Was tona fantastycznych atrakcji.

W tym roku ponownie zapraszamy Was na obrzeża Skierniewic, tuż pod granicę Bolimowskiego Parku Krajobrazowego do Zespołu Szkół Nr 3 (tzw. Ekonomik) - ul. Działkowa 10.

...

Do Waszej dyspozycji będzie ogromny i świetnie wyposażony budynek szkolny - kilkanaście sal prelekcyjnych, games room, sleep-roomy, sala gimnastyczna z zapleczem sanitarnym (tak, są prysznice!), bufet, sale warsztatowe i oczywiście przepiękna przestrzeń na świeżym powietrzu, w tym boiska sportowe. Na terenie szkoły znajduje się dodatkowo duży parking.

ZDJĘCIA

...
...
...